Trenerzy Papaj Gym

Trenerzy z którymi współpracujemy są praktykami sportu z wieloletnim doświadczeniem – przygotują plan treningowy w oparciu o szeroką wiedzę, wspomogą w aktywnym rozwoju ciała i ducha. Każdy z trenerów posiada niezbędne kwalifikacje i jest ekspertem w swojej dziedzinie dlatego współpracujemy z najlepszymi. W Papaj Gym stawiamy przede wszystkim na ludzi, każdy z trenerów polecanych przez nas na naszej stronie jest trenerem zewnętrznym dlatego zapraszamy do kontaktu indywidualnego poprzez social media każdego z trenerów podane w opisie. Jeżeli jesteś trenerem i chce dołączyć do teamu Papaj Gym, zapraszamy do kontaktu.

Przemysław Nowak

Trener numer 1, właściciel Papaj Gym. Mistrz Polski w Kulturystyce 2014, V-ce Mistrz Polski w Kulturystyce 2012, brązowy medalista Mistrzostw Polski 2010.

Pasję do sportu zaczął rozwijać już w wieku gimnazjalnym. Umiejętnie łącząc trening siłowy, starty w zawodach sylwetkowych oraz nieustannie rozwijając wiedzę związaną z prawidłowym odżywianiem, szybko doszedł do mistrzostwa. Rozwój personalny to wciąż jego największa pasja udokumentowana, między innymi, Międzynarodowym Certyfikatem IFBB, certyfikatem Instruktor Kulturystyki i Rekreacji Ruchowej PAS oraz certyfikatem Sylwetka.org.

W Papaj Gym z wielkim zaangażowaniem dzieli się swoją wiedzą z zakresu budowania sylwetki, cross treningu, dietetyki i suplementacji, fitness oraz treningów funkcjonalnych, obwodowych, siłowych i wytrzymałościowych.

Instagram

Kacper Rodziewicz

Kacper Rodziewicz to uznany i ceniony trener pływania, który swoją karierę zaczynał jako zawodnik. Po zakończeniu kariery zawodniczej, Kacper postanowił przenieść swoją pasję i wiedzę na innych, zostając trenerem pływania.

Kacper jest znany ze swojej wyjątkowej umiejętności motywowania i inspirowania swoich zawodników, a także ze swojego entuzjazmu i pozytywnego nastawienia, które są niezbędne do osiągnięcia sukcesu w pływaniu. Jego wiedza i doświadczenie, a także jego zaangażowanie w rozwój swoich zawodników, sprawiają, że jest on cenionym i uznawanym trenerem, który zawsze dąży do jak najlepszych wyników swoich podopiecznych.

Jeśli szukasz trenera, który połączy wiedzę i doświadczenie z pasją i entuzjazmem, Kacper Rodziewicz jest właśnie tym, czego potrzebujesz. Jego indywidualne podejście do każdego zawodnika i jego zaangażowanie w ich rozwój, gwarantują, że osiągniesz swoje cele i staniesz się lepszym pływakiem.

Martyna Dominikowska

trenerka Exotic Pole Dance, Pole Dance i Stretching. Od 14 lat uczy, startuje w zawodach, prowadzi warsztaty, szkolenia i zdobywa tytuły mistrzowskie w wyżej wymienionych dziedzinach. Rezydentka stylu Exotic, ktora jako pierwsza w Polsce otworzyła studio specjalizujące się w tej dziedzinie tańca – EXO HOUSE.

EXO House to studio Exotic Pole Dance – oferuje naukę stylu Exotic czyli jednej z odmiany tańca na rurce. Ukierunkowane jest na połączenie akrobacji i tańca w charakterystycznych butach na platformie. Exo House oprócz bogatej i różnorodnej ofert zajęć, posiada również światowej sławy kadrę instruktorską. Artyści prowadzący zajęcia to ikony w świecie Pole Doledancowym i tanecznym.

Profesjonalne podejście do każdego kursanta, nauka wszystkich poziomów od początkującego do zaawansowanego oraz dostosowanie indywidualnego programu nauczania dla naszych podopiecznych, to nasze priorytety dlatego każdy będzie się czuł pod dobrą opieką.

Instagram

Trener Matt

Zaczynał swoją sportową podróż w wieku zaledwie 6 lat, kiedy trafił na zajęcia karate Kyokushin zainicjowane przez ojca, który zdecydował się na tę formę treningu jako odpowiedź na trudności wychowawcze. Poświęcił się tej dyscyplinie przez 8 lat, aż do momentu, gdy odkrył czym jest muay thai, które idealnie wpasowywało się w jego naturę. Jego zaangażowanie w sport rozwijało się dynamicznie, reprezentując klub zarówno krajowym, jak i międzynarodowym poziomie. W trakcie swojej kariery sportowej miał przywilej trenować pod okiem wybitnych trenerów, takich jak: Ireneusz Graczyk, Roman Ratajczyk, Zbigniew Raubo, Tomasz Rytel, Wojciech Feliński, Jarosław Krzosek, Marcin Nasiadko.

Zainteresowanie poszerzaniem swojej wiedzy międzynarodowej skłoniło go do podjęcia wyzwania i w wieku 23 lat wyjechał na 1,5 roku do Anglii, gdzie trenował w jednym z lepszych klubów w Londynie „London Shootfighters”. Następnie przeniósł się na 10 miesięcy do Rosji, aby pogłębiać swoje umiejętności w klubie sportowym „Yedinoborstv Grusha”. Na przełomie 2018/2019 roku poddał się intensywnemu 9-miesięcznemu szkoleniu dla służb mundurowych, prowadzonych przez specjalistów takich jak: Arek „Motyl” Dembiński – były żołnierz jednostki GROM i Tomasz Maczuga – główny koordynator zajęć z obezwładniania i samoobrony w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. Szkolenie obejmowało szeroki zakres umiejętności, od strzelania bojowego, przez techniki obezwładniania, aż po strategię walki w mieście i przetrwania.

W 2020 roku podjął decyzje o wyjeździe do Azji, aby trenować i walczyć w klubach na terenie: Tajlandii, Filipin, Birmy, Kambodży, Wietnamu i Chin, przynosząc ze sobą bogactwo międzynarodowego doświadczenia. Podejmując wyzwania różnych stylów trenowania w poszczególnych krajach, zdecydował się skupić na skuteczności przedstawianych technik.

Obecnie, prowadząc zajęcia muay thai, stójki pod MMA, boksu i samoobrony, dzieli się swoim obszernym doświadczeniem. Jest nie tylko sportowcem, ale również instruktorem, który kształci, inspiruje i przekazuje swoją pasje kolejnym pokoleniom.

Po godzinach:

 • wspinaczka wysokogórska
 • strzelanie
 • polowanie
 • motoryzacja
 • historia
 • Szeroko pojęty survival
 • teatr

Trener Zhanna

Pierwsze kroki w kickboxingu postawiła mając lat 14, przez ten czas wielokrotnie była mistrzynią Ukrainy, brązową medalistką mistrzostw Europy i brązową medalistką Pucharu Świata w kickboxingu. Powyższe osiągnięcia realizowała w różnych kategoriach wagowych od 50 do 60 kg. W 2019 roku po powrocie z Mistrzostw Świata postanowiła przejść do pracy trenerskiej i pomagać ludziom osiągać sukcesy zarówno komercyjne jak i mistrzowskie.

Z tego względu że sama poświęca się wychowaniu swojej małej córki w czasie wolnym ma świetny kontakt z dziećmi i dobrze potrafi je naprowadzić na rozwój sportowy.

Trener Karol

Życiową przygodę ze sportami walki zaczął ponad 15 lat temu od judo, następnie w poszukiwaniu bardziej kompletnego sportu trafił na treningi MMA prowadzone przez protoplastę tego aktualnie bardzo popularnego sportu Mirosława Oknińskiego

Po kilku latach treningów zdecydował się całkowicie poświęcić brazylijskiemu Jiu Jitsu i w 2015 roku wyemigrował do kolebki tej dyscypliny- Brazylii.
Przez 8 lat walczył, trenował i nabywał doświadczenie pod okiem jednego z najbardziej utytuowanych i legendarnego już zawodnika Leonardo Lo. W wyniku rozpadu tramu w następstwie śmierci Leandro w 2022 zdecydował się wrócić do Polski, gdzie od powrotu działa aktywnie szlifując swój warsztat trenerski.

Prowadzi zajęcia w jednych z lepszych warszawskich parterowych klubów i służy radą zawodnikom ze względu na swoje bogate i unikalne doświadczenie.

Osiągnięcia:

 • Złoty medalista na Mistrzostwach Brazylii CBJJE
 • Brązowy medalista na Mundialu NoGi Federacji CBJJE
 • Srebrny medalista mundialu Federacji CBJJE
 • Medalista mniejszych zawodów różnych federacji jak AJP, ADCC, Mistrzostwa Polski czy Puchar Polski na różnych pasach

Karol prowadzi zajęcia:

 • Brazylijskie Jiu Jitsu
 • Grappling pod mma